#Ve vztahu s...

6. dubna 2018 v 12:28 | Mate |  Otázky
Při pátku (po mnoha dnech článkového půstu) jsem pro vás nachystala odpověď na další otázku, která se i tentokrát bude tak trochu týkat témata týdne. Nejen, že jde o krok do neznáma. Ono je to totiž vůbec jedna velká neznámá.

Jde o věc, na kterou je odpověď hodně individuální, každý to totiž může vnímat trochu jinak. Nebo spíše o dost jinak...

JAK SAKRA POZNAT, ŽE SPOLU CHODÍME?

Škola byla v tomhle ohledu mnoho jednodušší. Doputoval k vám papírek s textem 'Chceš se mnou chodit? ANO - NE, zakroužkuj", takže jste si pohodlně mohli vybrat a poslat zpátky. Prostě jste si v tom dokázali udělat jasno. Možnost NEVÍM se totiž nenabízela. Čím jste starší, tím je to horší. Kluk už se vás neptá, jestli spolu budete chodit. A občas je docela těžké se v tom vyznat. V dnešní době vztah nepotvrzuje ani to, že vás kluk začne líbat, skládá vám komplimenty, nebo se s váma dokonce vyspí. Což mi mimochodem připadá strašně debilní. Když někoho nechci, proč bych mu sakra měla strkat jazyk do pusy, tetelit se nad jeho úsměvem, nebo s ním dokonce spát? Je to často akorát zbytečná naděje a věřte, že člověk lépe snese odmítnutí od někoho, s kým nic neměl, než od někoho, kdo mu dopřál orgasmus a následně si ho k sobě celou noc tiskl.Abych se dostala k pointě svého textu... Podle mě není vyloženě jedem signál, který by dokazoval, že s někým chodíte. Je to soustava několika věcí. Mezi ně například já sama řadím to, že se o vás ten druhý zajímá/stará. Že se nestydí vás vzít ven se svými kamarády, nebo chytit vás na veřejnosti za ruku ( za střízliva, ne po nějakém tom drinku... to máme každý lásky na rozdávání). Dokáže si uspořádat den tak, aby mu vyšel čas i na vás. A zároveň si společné chvíle užívá, protože si jich váží. Nechce, abyste se cítili špatně, aby vás něco trápilo. Je tady pro vás za každé situace. Ať už vás něco trápí, nebo máte z něčeho radost. Protože právě v tímhle vám dokáže, že to, co mezi vámi je, není už jen fyzické. A tohle mi připadá odpovídající pojmu "chození"...

No a ke konci jedna příhoda mé kamarádky. Ani ona si totiž nebyla úplně jistá tím, co mezi ní a "tím klukem" vlastně je. Jednoho dne ji každopádně dorazila domů postel, kterou nedokázala sama poskládat, takže se na něj obrátila s pomocí. Kluk přišel, složil, po dvou letech požádal o ruku a před rokem si řekli ano... Takže pokud si nebudete jisti, zkuste požádat o pomoc při skládání nábytku a ono se uvidí.

Další dotazy, na které bychom mohly odpovědět, zasílejte na e-mail: singleandfabulous@email.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Považovali jste někdy za vztah něco, co druhá polovina nebrala vážně?

Ano
Ne

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 6. dubna 2018 v 14:00 | Reagovat

Ta žádost o ruku byla opravdu krásná :-) Ono je někdy vážně těžké poznat jak to dotyčný myslí :-?

2 U Barči doma U Barči doma | Web | 6. dubna 2018 v 16:20 | Reagovat

Loni touhle dobou jsem řešila stejnou věc. Potkala jsem skvělýho kluka, scházeli jsem se častěji a častěji, pomáhal mi v bytě a tak. Jenže jsem si nevěděla jestli už teda spolu chodíme nebo je to jinak. Nakonec mě pozval na grilování s kamarády, tam jsem se dozvěděla že jsem přítelkyně :D jsme spolu doteĎ a doufám že dlouho budeme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama