#Ukaž lajky!

20. dubna 2018 v 12:28 | Mate |  COCKtail
Přihlásila jsem se na fejs a zjistila, že kluk, se kterým jsme si ve své době celkem často psali a B. na něj docela často žárlil (hejtí ho do dnes), si změnil profilovku. Jakožto člověk, který svůj život na sociálních sítích moc nesdílí, že mu začaly u fotky kupit lajky a já na pár sekund koketovala s myšlenkou, jestli se podívat, komu všem se tahle fotka LÍBÍ.Přešlo mě to, protože mi došlo, že mi to vlastně nic nedá. Doba, kdy jsem si stavěla vzdušné zámky v souvislosti s tímhle klukem, byla pryč. Takže tentokráte by lustrace lajků přispěla maximálně k zjištění, že se kromě mě baví ještě s opravdu hezkýma holkama. A snižování sebevědomí je momentálně nežádoucí. Každopádně, pointa tohoto článku je právě kontrolování lajků pod fotkama. Kde začíná hranice, kde už je to psycho?


Myslela jsem si, že jsem jediná, která tohle dělá. Pak jsem ale zjistila, že to naopak dělá většina holek v mém okolí.

Znáte to. Kluk, se kterým si píšete a záleží vám na něm (nějakých random týpků se tohle netýká) přidal fotku. Kromě toho, že kliknete (nebo taky nekliknete, abyste vypadala jakože vůbec nevíte, haha) na tlačítko TO SE MI LÍBÍ, se podíváte na to, kdo tak učinil před vámi. A prověřování profilů holek, které vám okouní po vašem objevu, může začít. Zpravidla se samozřejmě zabýváme pouze profily holek, které považujeme za konkurenceschopné, zbytek nás nezajímá. Mimochodem, nikdy nejde o to, že byste nevěřily tomu klukovi... Jde o to, že nevěříte těm holkám.

Momentálně sice bohužel nemám nikoho, u koho bych měla potřebu takhle zkontrolovat zpětnou vazbu na obsah, který přidávána sociální sítě, ale ve své době jsem takhle jednou přišla i na docela bolestivou věc a od té doby jsem si říkala, že bude lepší každé takové bádání třikrát zvážit, abych si ušetřila nervy. Myslíte, že to pomohlo?

Ne.

Žárlivost je svině, stejně jako strach, že někoho ztratíte.

Pokud jste se teda do teď bály, že působíte jako psychopatky, tak nepůsobíte. Díváte se přece na veřejně přístupné informace http://img.libimseti.cz/s/!1337!.gif.

Jen je pak teda poměrně komická situace, kdy jste na rande, kluk vám vypráví o tom, že byl na dovolené tam a tam, zná se s tím a s tou... A vlastně neví, že vám neříká žádné nové informace, protože se baví s jedničkou na vyhledávání informací.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Díváte se na 'lajky' u příspěvků vašich (potencionálních) partnerů?

Ano, rád/a jsem v obraze
Ne, je to psycho

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. dubna 2018 v 14:47 | Reagovat

Kdysi jsem to dělala, ale doufám že už jsem z podobných věcí vyrostla :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama