#Kafe

1. dubna 2018 v 8:54 | Soul |  COCKtail
Mimochodem, tohle není apríl.
Je oblačno. Sluce moc nesvítí, ale já si představuju, že ano. Je ráno, je ticho. Je prostě krásně. Možná ne tak kolem mě, ale na důležitějším místě ano. Ve mně. Neprobudila jsem se s tímhle pocitem, ani se mi nestalo nic úžasného. Já si prostě řekla, že ho mít budu. Možná nevydrží celý den, ale tak to bývá :-) Usmějme se, řekněme si do zrcadla, že jsme krásné. Dodejme si tu lásku samy, když zrovna nemáme okolo někoho, kdo by nás ráno políbil, objal a udělal nám kafe. Vím kolik času jsem ztratila trápením. Člověk si tím projít musí, aby zjistil, jak najít cestu k tomu krásnému. Nezáviďme těm, kteří bolest, rozchod a smutek až tak nezažívají. Litujme je. Každá taková zkušenost nás obrní, posílí, posouvá dál. Zní to jak ty naivní super positive obrázky z pinterestu. Však já se na ně taky dívám žejo. Ale v jednom směru až tak hloupé nejsou. Opravdu se musíme postavit na nohy a něco dokázat ženy! Od toho jsme tu. Jsme milující, krásné, křehké a vlastně chceme prostě jen někomu dělat radost. Ale když se ten někdo zrovna rozhodl na chvíli mrhat svým životem někde jinde, dělejme tu radost samy sobě. Já si napsala rtěnkou na zrcadlo Jsi krásná ♥ a hotovo. Je to jednoduché. Pravda potřebovala jsem k tomu půl roku antidepresiv. Ale to byl trochu tragičtější případ. Teď jsem zde! Zpět ta stejná Soul, co kdysi. A ještě lepší.

Máme první den v měsící. Nejlepší příležitost začít něco dělat:

Úkoly:
1) Každý den zkuste něco nového. Nemyslím v úterý skočit padákem a ve středu si naplánovat jízdu náklďákem. Ikdyž to by taky šlo. Stačí maličkosti. Třeba vzít jiný jogurt z regálu, co normálně jinak kupujete. Zvolit odlišnou cestu do práce/školy. Vyzkoušet nový čaj v kavárně. Změnit systém. Prolomit stereotyp. Uvidíte, k čemu všemu vás to přivede :-)

2) Každý den zkuste někoho oslovit. Né zrovna v pokleku pozvání na večeři. To nechme chlapům. Zkuste být víc výřečná když si kupujete svetr. Popřejte v pekárně při odchodu pěkný den. Pochvalte prodavačce vlasy. Cokoliv. Klíč je - dělat to pravidelně, každý den. I v tom se já musím polepšit.

3) Každý den si zvolte nějakou novou strategii pro vaši budoucnost. Vytyčte si, co chcete dokázat. Reálné věci v dohledné době. A hlavně ty, které se točí kolem vás. Najít spřízněnou duši škrtáme. Najít sebe povolujem. Zaměřte se na to co děláte, do které firmy pošlete životopis, kterou zkoušku ve škole uděláte na maximum, jak ušetříte peníze na nějaké pěkné boty nebo výlet klidně jen do Prahy. Berte výzvy. Říkejte na vše ano. A zkuste v sobě najít nadšení. Výmýšlejte cesty jak, a třeba si je někam poznamenejte. Za měsíc jich budete mít 30. Nebo 31. Nebo i víc. Kolik cest ke štěstí a úspěchu máte teď ?


Praktikuji tohle už pár týdnů. Neuvěřitelně to funguje. Dodává mi to úsměv, zážitky a zvláštní situace, do kterých se můj vtipný život neustále dostává. Doporučuji to i vám. Magicky to působí i na seběvědomí.
Zatím, co se mě drží ta pozitivní vlna, musím ji využít naplno. A stejně tak vy. Doufám, že tenhle článek vás nakopne stejně jako ranní kafe.Krásný den
Vaše Soul ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama