#Co vlastně chceš

1. dubna 2018 v 18:55 | Mate |  COCKtail
Tentokrát článek nezačínám jen s uskráváním kávy, ale taky debilním úsměvem na rtech. Po letech se dívám na pohádku, která v dětství patřila k mým nejoblíbenějším, ale samozřejmě si některé pasáže nepamatuju, případně jsem je pochopila až teď. Tak jen pro info, princezna se svou kamarádkou nadávají na kluky okolo, chtěly by se vdávat a upíšou proto svou duši ďáblu. No,.. tak já nevím, jestli by to mohlo být ještě úsměvnější.

Se Soul jsme tenhle blog založily, protože jsme se chtěly podělit a zároveň vypořádat, se svými zážitky z cest za hledáním toho pravého. Třeba to někomu pomůže zahojit bolavé srdce, nebo pochopit, že je někdy lepší být bez vztahu, než ve špatném vztahu. A abych se dostala k myšlence, která mě donutila rozepsat tenhle článek... Tentokrát jsem se zamyslela nad tím, jestli je pravda, že ženy nevědí, co chtějí.


Teď vážně. Jak to teda je?Osobně si myslím, že je to pravda tak ze 40%. Nevědí to, pokud jde o koupi nové rtěnky, nových lodiček, nebo když ve vinotéce zrovna dojde jejich oblíbené víno. když jde o kluky, z vlastní zkušenosti můžu říct, že my holky obvykle po pár chvílích s dotyčným prostě víme, jestli si s ním dokážeme představit vztah. Jasně, postupem času se nám ten názor tak trochu kristalizuje - třeba když se v něm projeví kretén. Ale první dojem nám obvykle k tomu základu stačí. Může to znít blbě, ale souvisí to se vzhledem.

Dovolím si jednu odbočku k mé, docela vtipné zkušenosti. Někdy ve druháku na střední se mi ozval jeden známý s tím, že když jsem sama a jeho kamarád je taky sám, mohl by nás dát dohromady. První co mě zajímalo, bylo to, jak vypadá. Když mi poslal jeho fotku, odpověděla jsem, že by to nefungovalo. Myslím si totiž, že alespoň titěrná přitažlivost je pro vztah důležitá. A klidně si říkejte, že jsem povrchní. No, každopádně, známý to evidentně nevzdal a napsal ještě jedné mojí kamarádce, která to s tímhle klukem slepila. Na začátku mi o něm vyprávěla jako o "princi Krasoňovi", takže si asi dokážete představit můj údiv, když mi poprvé ukázala jeho fotku...

Každopádně, někdy se teda skutečně může stát, že holka vypadá, jakože neví co chce. Může se to zdát třeba v situaci, kdy jste kluk, kterého holka pošle do fridenzone. Přitom vy jste se tak snažili... Byli jste milí, hodní, dělali jste pro ní tolik... A ona vám prostě frnkla. Důvody mohou být následující: Buďto má dojem, že by se s vámi nudila, nebo se kolem ní točí někdo, kdo je pro ní zajímavější než vy (takže je z mého pohledu lepší vás nevyužívat a vyložit karty na stůl, než dát šanci a později to dotáhnout k nevěře), je na vás něco, co ji odpuzuje, případně je prostě kráva (a nebojte se, nabrnkne si časem nějakého kreténa, který ji v lepším případě jen zlomí srdce, v horším ji třeba vyrazí zuby).
Další lahůdkou jsou děvčata, která by vás fakt moc chtěla. Ale z předchozích vztahů jsou tolik zničené, že mají strach, aby neudělaly kravinu, kterou vás může odradit.Příkladem může být třeba dilema mé spolužačky. Nevěděla, jestli se s nějakým klukem vyspat nebo ne. Záleželo ji na něm, ale její teorie byla, že když se s ním vyspí, třeba se už neozve. A když se s ním nevyspí, tak se taky neozve.

Osobně bych na jejím místě radši spala ještě nějakou dobu raději sama. Sázka na jistotu.

Nic z toho ale neznamená, že holka neví, co chce. Ví to. Je to její objekt zájmu. A pokud jím nejste a dotyčná není kráva, určitě vám to dá najevo, ať už důrazně nebo méně důrazně.

No a abych nebyla jen na straně holek, znám i případy, kdy holka skutečně neví co chce. Například, když se rozhoduje mezi dvěma chlapci. Fňuká, brečí, nechává oba čekat. Evidentně teda není zamilovaná ani do jednoho, jen to zbytečně dramatizuje a prudí. Pryč od takové.

Abych to uzavřela nějak vesele, vrátím se ještě k tomu prvnímu dojmu, který tvoří vzhled.

Dříve byl můj obrovský problém ten, že když jsem potkala nějakého kluka, jakkoliv byl fyzicky přitažlivý, pokud neměl hezké boty (velký problém jsem měla třeba s těma značkovýma, co mají podrážku vypadající jak přísavky), konec. Čím jsem starší a mám za sebou více karambolů, tím víc cením, když má ten kluk boty aspoň čisté.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama