#Předpověď počasí pro nezadané

28. března 2018 v 13:28 | Mate |  COCKtail
Uskrávám si svoje kafe (je to teda spíš kafao, protože si ho vždycky ze 3/4 zalívám mlíkem a nejradši ho piju až úplně studené) a přemýšlím, co tady vlastně napsat. Za posledních pár dní se toho odehrálo tolik, že kdybych se z toho všeho chtěla vypsat, bylo by lepší vypracovat raději tištěný román. Možná bych se při oslovování vydavatelství minula ve dveřích s tím klukem, který mi před čtyřmi dny psal, že se na druhý den ozve s něčím, co mi chce říct. Tak buď upadl do kómatu, nebo je jeho příběh také tak obsáhlý, že už ho začal zároveň sepisovat pro knižní vydání. Já se teda budu snažit, aby pro vás tenhle text byl alespoň trochu zajímavý. A začneme takovou pikantností na úvod...

Je docela zajímavostí, že mimo jiné nás se Soul pojí zkušenost s tím, že nás nabaloval učitel ze střední (každá jsme chodily an jinou). Vtipné je, že ve filmech se tohle obvykle přihodí těm největším a nejvýzívavěji oblečeným rajdám, do kterých my dvě máme fakt dost daleko. Buď jak buď, u mě to všechno začalo tím, že nás na střední asi tak měsíc (na záskok) učil právo jeden čerstvý absolvent právnické fakulty, kterého jsme si po jeho odchodu hromadně přidávali na FB (protože v dnešní době je takový kontakt docela cenný) a některé holky mu automaticky začaly psát. Já jsem k tomu neměla důvod, navíc jsem narozdíl od nich ani moc neměla potřebu ho zatěžovat svými problémy (do dneška si pamatuju, jak holky byly odvařené, když je vyzval k tykání a zvořilostně potom několik hodin trpěl jejich obsáhlá vyprávění o životě, ve kterých se stylizovaly do rolí cílevědomých chudinek s touhou změnit svět).

Docela mě překvapilo, když se mi po maturitě ozval sám od sebe, párkrát zasliboval, že přijede a přesně při druhém nezdařeném pokusu mě vlastně přestala jeho snaha zajímat. Od té doby už se ozývá jen občas, obvykle s otázkou, jestli někoho mám případně projevuje snahu o puberťácký flirt, podle kterého soudím, že i on by si mohl založit blog o nevydařených vztazích a pokusech o ně. Jakkoliv bych mu nějaký teda přála.

No, další věcí, která mě skutečně zaskočila je, že C. vstal z mrtvých a zase se chová tak, jako předtím, co jsem poznala jeho skutečné já. Tedy někdo, kdo občas mluví i vážně, nepohrdá vším kolem sebe a není postižený dostatkem peněz. Podezřívám ho, že si ze mně s tímhle přístupem dělá prdel a taky z toho, že bere obsah mých odpovědí vážně. Tak se asi teď budeme chvíli točit v začarovaném kruhu, než pochopíme, kdo si z koho dělá prdel a vše se zase vrátí do starých kolejí. Do té doby asi ještě bude docela legrace, dost pravděpodobně nebudu schopna vás o ni ochudit.

PŘEDPOVĚD POČASÍ
Nic z výše uvedeného mě jako single holku netrápí. Trápí mě fakt, že opadly mrazy, a začíná být teplo. Víte, co to pro nás, samostatné jednotky, znamená? Blíží se období roku, kdy zamilované dvojice vysedávají v parku, v jedné ruce drží zmrzlinu a ve druhé svírají horní končetinu své drahé polovičky. V lepším případě je to takhle. Je docela depresivní, když si uvědomíte, že vy nejen nikoho takového nemáte, ale zatím ani ve vašem okolí není nikdo, s kým byste si v budoucnu dokázali představit něco podobného. Naštěstí vám úsměv na tváří vykouzlí alespoň vzpomínka na to, že koncem týdne máte s kámošema domluvené víno. A víno je lepší, než zmrzlina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama