#Nežárli

29. března 2018 v 14:07 | Mate |  COCKtail
Stejná situace jako včera. Já, kafe studené jak led a moje myšlenky, kterým se snažím dát čtivou podobu a vtěsnat je do nového článku. Můj život začíná ovládat takový nový nešvar. Pokud si pamatujete, jak jsem včera vyprávěla o tom klukovi v kómatu... Tak abych vás uvedla do situace. Ten kluk je hezký, vtipný a milý, přičemž u slovíčka milý je potřeba si udělat hvězdičku pro dovysvětlení. Tenhle přívlastek je u něj jen občasný. Umí na vás být stejně tak milý, jako dokáže být na své okolí správný grázl.

A tohle je bohužel jedna z vlastností, která holky tak strašně láká. Ten pocit, že vedle sebe máme někoho, kdo se k nám chová jako k princezně, zatímco na ostatní kolem sebe působí jako šmejd. Z vlastní zkušenosti vím, že tahle rovnice úplně nefunguje. A pokud si myslíte, že ho dokážete změnit, ušetřím vám nervy. Tohle se děje spíše v romantických filmech, než aby to byla realita všedního dne.


Ale abych nebyla jen přehnaně negativní, znala jsem taky kluka, která s holkama docela vyjebával. A že některé z nich byly fakt neskutečné krasavice (jestli byly blbé, to nevím). Vždycky nějakou jenom využil pro svou fyzickou potřebu, odkopl a začal nanovo. Díky takovým klukům holky prolijou očima fakt velké množství slz. Některé možná o jeho pověsti věděly, ale stejně věřily v to, že ony pro něj budou jiné. Nedávno se ale usadil, lapila ho nějaká mařka s obočím tenkým jako nitka. Evidentně přebral, ale je spokojený. Není to tak dávno, co ho náš společný známý viděl dojatého koukat na fotbalový zápas, zatímco se mu pod trikem rýsovala jemná pneumatika a vzadu na hlavě začalo rašit koleno. Tak buďto už se skutečně chtěl usadit, anebo dospěl k závěru, že s tímhle jeho kariéra casanovy zkrátka končí a je potřeba najít někoho na delší dobu, než jen páteční špás.

Ale zpátky k tomu "grázlovi". Když nedávno přidal fotku a já postupně viděla, jak mu tam nabíhaly lajky a komenátáře od docela pohledných holek, štípla mě trocha žárlivosti. Asi to známe každá. Třeba si s tím konkrétním klukem nedokážeme ani představit vztah (zrovna můj případ), ale stejně nás tak trochu mrzí představa, že i přesto, jak hezky se k nám chová, má dost možná nějakou holku raději, než nás.

No, tak já už nevím.

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Počasí je momentálně ideální na nechození do kina. Venku je totiž sychravo, takže všechny páry se přemísťují z parků někam pod střechu. Méně movití vysedávají v nákupních centrech na sedačkách (týká se především puberťáků 10+, kterým rodiče koupili ajfouna, ať je klid, takže zbytek roku mají s kapesným útrum), více movití si mohou dovolit právě již zmíněné kino. Pro nás single je tohle počasí ideální například na to, abychom si šli zaplavat, třeba i k jezeru. Dost možná dostanete chřipku, nebo dokonce zápal plic, ale je potřeba si do syta užít, že se nikde kolem vás zatím nebudou na dece rozvalovat zamilované páry, které zvažují koitus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erin Walentine Sammael Erin Walentine Sammael | Web | 29. března 2018 v 14:34 | Reagovat

Pěkně napsáno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama